28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Kész az Enemy Territory: Quake Wars (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Dara75
Dara75 [30]
Nem valószínű, hogy lesz demo, de nem elképzelhetetlen. Július végétől folyamatosan ment a béta. QuakeCon-on most ez volt csapatalapú FPS-ben a versenyjáték. Nos a videokat megnézve nagyon is csapatmunkás játék, nekem a bétából is ez jött le. Lehetsz te über-brutál highskilles csóka, ha nem az objektért és a csapatért dolgozol biztos a vereség.
Szerintem egyszere sok új dolgot pakoltak bele -aki BF-en edződött annak talán nincs sok újdonság- inkább kissebb adagokba patch formájában lehetet volna "feltölteni" a játékot.
Skorpio90
Skorpio90 [5530]
Fognak belőle demót kiadni? Ahogy a videókat nézem, az jön le, hogy ez is egy rusholós játék lesz no csapatmunkával...

Die Hard 13 - Az élet most aztán már k*rva drága!

Vissza

Fórumszabályzat