28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Minden ami GameStar



Írd ide hozzászólásod:

McCl@ne
McCl@ne [13409]
"Ízlések és pofonok"
Ja. Nekem van ízlésem, te meg kapsz egy pofont

Respect is not given. It's taken.

goodboy007
goodboy007 [9203]
Ízlések és pofonok.
Nekem meg pont az előző tetszett. Az egész elrendezés nagyon fura. Kevesebb a menüpont, nehezebb megtalálni a dolgokat (nem mintha nagyon izgatna más a híreken kívül), azt viszont sajnálom, hogy a lapszámokhoz nem lehet kommentelni, csak a fórumon.
McCl@ne
McCl@ne [13409]
Megmondom őszintén, én sem értem, mi bajuk.
Én az előző designtól hánytam, az nagyon ratyi volt, nem is szerettem oda járni...
Mindegy, mindjárt jön az ízlésekéspofonokdetinemtudjátokelfogadnimásvéleményét-kommandó, úgyhogy lépek.

Respect is not given. It's taken.

padavan
padavan [21647]
Jó, hát ti mindig fikáztok valamit...

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Vissza

Fórumszabályzat