28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Bioshock - SM 2.0 támogatás (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Darth_Revan
Darth_Revan [441]
Ezeket kell kitörölni: ShaderCache.pcs, ShaderCache.pcs10
Ezt pedig felűlírni (vagy kitörölni és bemásolni az újat a helyére): shaders.spk

Biztonsági másolatot ne felejts csinálni!

"I AM THE TRUE LORD OF THE SITH!" #HSA (Hungarian Sith Asociation)#

McAnt
McAnt [332]
S melyik shaders file-t kell törölni? Az indfoban azt írja, hogy az adott file-t töröljem, de történetesen két ilyen file van a kijelölt könyvtárban-egy kisebb, és egy nagyobb méretű..

A szent tehenekből lesz a legjobb hamburger.

Darth_Revan
Darth_Revan [441]
Nagyjából jah,de még nem tökéletes.

"I AM THE TRUE LORD OF THE SITH!" #HSA (Hungarian Sith Asociation)#

McAnt
McAnt [332]
Ez azt jelenti, hogy a pach-el rendesen fut kissé kehes kártyákon (Radeon 9600 Pro 256 MB ) is? Elindulni elindult a BS az elején, azonban amint lezúg a gép (avagy tengeralattjáró) úgy csupán az effekteket látom, a textúrákat nem, amivel igen nehézkes lenne játszani

A szent tehenekből lesz a legjobb hamburger.

Vissza

Fórumszabályzat