Ezt pedig felűlírni (vagy kitörölni és bemásolni az újat a helyére): shaders.spk
Biztonsági másolatot ne felejts csinálni!
"I AM THE TRUE LORD OF THE SITH!" #HSA (Hungarian Sith Asociation)#
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
"I AM THE TRUE LORD OF THE SITH!" #HSA (Hungarian Sith Asociation)#
A szent tehenekből lesz a legjobb hamburger.
"I AM THE TRUE LORD OF THE SITH!" #HSA (Hungarian Sith Asociation)#
) úgy csupán az effekteket látom, a textúrákat nem, amivel igen nehézkes lenne játszani
A szent tehenekből lesz a legjobb hamburger.