28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Forma 1 2007



Írd ide hozzászólásod:

Gillette
Gillette [9789]
Sehol, de a verseny negyedét ellopták tőlünk ráadásul pont az első negyedét a leglátványosabb eseménnyel a rajttal.

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)

padavan
padavan [21647]
Túlreagálod. Volt verseny? Igen. Gyilkos volt? Igen. Hol a probléma?

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Gillette
Gillette [9789]
Márpedig ha mostani tendencia folytatódik előbb utóbb ide jutunk. Ha nem is safety car mögül de repülőrajttal fognak indulni és esőben nem fognak versenyezni, mert az olyan nagyon veszélyes...

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)

Eric
Eric [20761]
Igen, ez valóban életképes ötlet és nyilvánvalóan egyenesen következik az általam korábban leírtakból...

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Gillette
Gillette [9789]
Akkor mostantól minden verseny safety car mögül rajtoljon és a verseny negyedét a felvezető autó mögött tegye meg a mezőny.

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)

Eric
Eric [20761]
Az életveszély magában hordozza a halál lehetőségét...
Az, hogy hosszú ideje nem halt meg senki a Forma 1-ben, többek között annak is köszönhető, hogy felelőségteljesebben döntenek a szervezők ilyen és hasonló esetekben.

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Gillette
Gillette [9789]
Meghalt, megsérült valaki? Az esések benne vannak a pakliban és ez f1-es viszonylatban nem volt ez egy komoly ütközés. Kimi múltkori esése brutálisabb volt és karcolás nélkül szált ki a kocsiból(Kubicáról nem is beszélve bár ő könnyebb sérüléseket szenvedett).
Én se akarom, hogy bárki meghaljon vagy megsérüljön de a korábbi években is elengedték a mezőnyt az ehhez hasonló mostoha körülmények között nem tudom mostanában miért kell pipiskedni? Ráadásul a mai f1-es autók sokkal biztonságosabbak mint mondjuk a 10 évvel ezelőttiek, ha kicsit odacsapják a falhoz a verdát nem fognak meghalni.

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)

padavan
padavan [21647]
Nahh, hát maga a Zseni adott nekem igazat, a tegnapi prognózisomat illetően. Fogta magát és nekicsapta. Ennyi, ezt tudja, de ebben verhetetlen. SENKI más nem hozott ilyen produkciót most, de Ő képes volt erre. Átlagpilóta, aki idegbeteg, és ront. Csá Alonso, nincs több művilágbajnoki cím. Nem lett volna kora reggel, dobtam volna egy vodkát.
Zárójelben megjegyezem, hogy bármennyire is rosszul vagyok ettől a figurától, azért egészen addig fostam, hogy mi van vele, amíg ki nem szállt a verdából. Az én szórakoztatásom egyetlen ember életét sem éri meg, igaz, Gillette?

A Nagymenő ma kétségkívül Hamilton volt, hibamentes, kiegyensúlyozott teljesítmény, megérdemelt győzelem. Megérdemli a VB-címet is.

A Ferrari ismét alulmúlta önmagát, ez a mizéria a futam elején a gumikkal vicc volt. Full esőben kirakják a két pilótát átmeneti gumikkal, amikor a pálya inkább hasonlít egy folyóhoz, semmint egy aszfaltcsíkhoz. Minden esetre, arra jó volt, hogy lássuk, a két pilóta közül melyik a profibb. Amíg Massa pörgött-forgott, addig Kimi egyszer-kétszer kiszélesítette a pályát, és kész. Sokkal higgadtabb, kiszámoltabb, ügyesebb.

És persze Massa sem érdemel sok dorgálást. Mindketten a mezőny hátuljáról kezdték meg a futamot, aztán mi lett belőle. Kimi rendszeres manővere, az az elmebeteg ív a 3-as és 4-es kanyarokban nagyon durva volt, senki más nem csinálta ezt meg, Ő meg sorozatban.

Massa végjátéka gyönyörű volt. Főleg a kiállásokkal és a boxutcás büntetéssel.

Vettelnek még sokat kell tanulnia, nagyon rutintalan a srác, és ez sajnos áll Kubicára is. Szarvashibákat követtek el, és bűnüket fokozza, hogy a két éllovas versenyét kockáztatták a hülyeségeikkel. Nehogy már ők döntsék el, hogy ki lesz a VB.

Wurtz nagyon nagy volt, ahogy kibaszta a kormányt a fűre.

Heidfeidet nagyon sajnálom, Kimi után nálam Ő a 2. sz. kedvenc, nagy kár, hogy nem tudta befejezni a futamot.

Amilyen gázul indult, a végére olyan izgalmas, élvezhető verseny lett belőle.

Gyerünk Kínába, GO KIMI GO!

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Vissza

Fórumszabályzat