Szerintem egyébként ugyan úgy feltolhatod very high-ra a grafot dx9-ben, csak nem lesznek dx10-es ficsőrök...
Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!
Azt kérdezte mi a Dx10-es képen a változás, én elmondtam. Amúgy a köveket én nem látom részletesebbnek, és a Dx9-es képen nincs POM, ahogy napsugarak se (persze attól még be lehet kapcsolni)
a napsugarak 9-ben is vannak a paralax is asszem dx9-es cucc. Szimplán szebbek a kövek pl (részletesebbek)
Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!
Nagyobb látótáv, napsugarak, paralax(köveken, homokon pl), szebb árnyékok.
Dx10-ben mi a változás? Én semmit sem veszek észre.
horrorgeeks.blogspot.com