28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Crysis - skálázás, gépigény (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Sevores
Sevores [5211]
Szerinted, ha csak ott lenne, nem soroltuk volna fel, mint előnyt? (Gy.k.: SP-ben Lesz 9-ben is)
GustyX
GustyX [7048]
A beígért szuperrealisztikus fizika is csak DX10-ben lesz?
Az nekem valahogy jobban bejön, nagyobb látványt/élvezetet nyújt mint a napfény, lod, látótávolság meg ezek.

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Vissza

Fórumszabályzat