28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Crysis - skálázás, gépigény (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Razor03
Razor03 [14703]

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

drdani
drdani [3999]
azon gondolkoztam, hogyha a szgépes világ ca. 15 év alatt ide jutott, hol lesz a szint még 15, esetleg 30 év múlva? fotorealisztika felett? vagy 3-be lesz mindez? kiváncsi lennék.

most úgy csodáljuk ezt, ahogy csodálták több, mint 10 éve a Wolf3D-t. kb.

Ahol a rendetlenség törvény, rendcsináló a lázadó!!

Vissza

Fórumszabályzat