azon gondolkoztam, hogyha a szgépes világ ca. 15 év alatt ide jutott, hol lesz a szint még 15, esetleg 30 év múlva? fotorealisztika felett? vagy 3-be lesz mindez? kiváncsi lennék.
most úgy csodáljuk ezt, ahogy csodálták több, mint 10 éve a Wolf3D-t. kb.
Ahol a rendetlenség törvény, rendcsináló a lázadó!!