28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Minden ami GameStar



Írd ide hozzászólásod:

norfeus
norfeus [3857]
De miért akarsz te Pozsonyban Gamestar-t venni,az van nálatok is.A Cseh Gamestar meg nem valami jo.Score-t vagy Level-t vegyél,azok jobbak.
Igy kell szlovákul kérni:
"Prosím si jeden Gémsztár" De ezek az újságos nyanyák tényleg sík hulyék.Mondom neki kérek egy magyar Gémsztárt.Azmeg csak néz rám.Aztán elkezdtem betuzni: G-a-m-e-s-t-a-r.
Aztán végre adott eggyet.

"Az elso pofon a legnagyobb,aztán a tobbit lassan megszokod"

szando
szando [647]
Bocs, Pozsony.
Nem akarom itt a szomszédainkkal összerúgni a port Bár miniszterelnök bácsi már megtette de ezt most hagyjuk.

"És egy pár üveg sörtől majd mindenki elfelejti, hogy az lett amit így pont nem akart itt senki..."

Vissza

Fórumszabályzat