28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Minden ami GameStar



Írd ide hozzászólásod:

goodboy007
goodboy007 [9203]
Nem rossz az új design, a régi lap mellé téve határozottan vékonyabb, csak ugye a belső elrendezész, ami bazi fura. Az viszont tetszik, hogy jobban meghajlítva sem törik meg. Egy hibát azonban felfedeztem, hogy a HL2 Ep. 2 tesztnél a tesztkonfigot nagyon nehezen lehet elolvasni a sötét alap miatt. Sztem egy másmilyen színű dobozba kéne rakni. Egyébként rendben van a lap, ez a fehér előlap meg különösen baba.

Vissza

Fórumszabályzat