Ezt már el sem hiszem! Nem elég a szép grafika, végre 'eredeti' UT-s feeling, pályatervezés, játékmenet, erre még ez is... Ez a 2007 vége/2008 eleje... Végre látszik, hogy fejlődnek a játékok (PC-re is), és már lassan a játékosok igényeit is figyelembe veszik.

Csak nehogy leálljon a dolog...
