World in Conflict - ez viszont az év stratégiai játéka
2. Heroes kiegészítő és a CoHOF is dicséretet érdemel
Bioshock - könnyen lehet, hogy a top 5-ben benne lesz, top 10ben tuti
MoH Airborne - kellemes órákat (inkább perceket nem?

) szerzett, sci-fi részig kellemes volt, onnantól baromság; így meg a hossza miatt nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. (talán a multi valamit javít ezen, mindazonáltal az nem tudtam kipróbálni)
Timeshift & Stranglehold - ezt a kettőt együtt említem mivel mindkettő idővariálós hétvégi móka rombolással (talán a Timeshift jobban bejött)
CoD4 - ennek leginkább a multija szimpatikus, multi kategóriában (eddig) első
Éés az év legötletesebb és legszórakoztatóbb (talán még legaranyosabb
) játéka: Overlord!
