Én azé KÉK GS-t veszek mert ha kivárnám a Ezüstöt elvonási tüneteim lennének Nemtom kivárna azt a plusz pár hetet nekem má ez az 1hónap is sok Ja mindjá 1.5-ös CS tehát az 1.4-et fölösleges felrakni a CD-re mer szerdán jelenik meg a 1.5ha nincs benne nagy hiba ha van akko +1hét.........