28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

TFT monitor



Írd ide hozzászólásod:

kelemenke6
kelemenke6 [1]
Valoban drágábbak az LG-k általában,de nem vészes a különbség,ráadásul a dizájn beli különbség már el is tünteti a pénzbelit sztem

Vissza

Fórumszabályzat