Kivételesen néztem a japán-magyar B-csoportos vébémeccset, pedig nem nagyon érdekel a jégkorong, bevallom őszintén. És nyertünk, remekül játszottunk, tényleg! Le vagyok nyűgözve, hogy már ilyen jó a magyar hoki. Viszont ez a hülye szabály és a hülye bírók, szóval kicsit azért keserű ez így...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.