28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Jégkorong



Írd ide hozzászólásod:

szbszig
szbszig [33649]
Az ukránokon bosszút kell állni a futsal miatt! Ezt valaki továbbítsa a srácoknak is majd!

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

balays82
balays82 [14276]
Az tény, hogy a végén magunkra húztuk a japánokat, de máskor ilyen kiélezett helyzetben többnyire mindig mi buktuk el a meccseket (ebben a női kézis válogatott jár az élen), most meg - ha bírói tévedés árán is - legalább sikerült behúzni a győzelmet.A sors tehát adott egy esélyt, de a neheze még csak most jön, mert Ukrajna legyőzéséhez óriási bravúr kellene. Na meg előtte ott van még a horvátok elleni meccs, és, mint tudjuk a papírforma győzelem megszerzése sokszor a legnehezebb.
Gillette
Gillette [9789]
Hát szvsz most is összeomlottunk a végére vagy legalábbis elfáradtunk és csak a bírók balfaszkodásának köszönhetjük, hogy nyertünk. 3 gólt nem lenne szabad leadni. Ez van ilyen a sport máskor mi szívunk a bírók miatt most az ellenfél. Nem szabad ezen lelkizni fordított esetben az ellenfelek se tették, teszik. Koncentrálni kell a mindent eldöntő ukránok elleni meccsre.

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)

balays82
balays82 [14276]
Íme máris itt a cáfolat a futsal válogatott veresége kapcsán általad felvetett (és általam is elfogadott) magyar betegség létezését illetően. Írány az A-csoport!
szbszig
szbszig [33649]
Kivételesen néztem a japán-magyar B-csoportos vébémeccset, pedig nem nagyon érdekel a jégkorong, bevallom őszintén. És nyertünk, remekül játszottunk, tényleg! Le vagyok nyűgözve, hogy már ilyen jó a magyar hoki. Viszont ez a hülye szabály és a hülye bírók, szóval kicsit azért keserű ez így...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Vissza

Fórumszabályzat