28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Xbox 360 - kiegészítők - tuning - hozzávalók - egyebek



Írd ide hozzászólásod:

Razor03
Razor03 [14703]
Jól van már royka párti...

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Mattmaster
Mattmaster [9513]
Nyugodj már le.
Razor03
Razor03 [14703]
Nyányányá még most is itt vagyok , és azt írok amihez kedvem van kis buzi. Topikod csak addig lesz, amíg nem jön egy moderátor, és törli veled együtt, hogy ne tudj újakat nyitni. Külben meg mi az, hogy a "te topikod"? Ez egy fórum te fasz, azért vannak a topikok hogy bárki írhasson kedve szerint. Primitív kis szar vagy !

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Skuloxid
Skuloxid [248]
És én nem 25x szólok, hanem egyszer hogy takarodj a topikomból, húzz innen a fenébe, és ne rontsd el a közösséget, az undorító nyomda festéket nem tűrő viselkedéseddel.
Amúgy meg most elvagyok tényleg határozva
Razor03
Razor03 [14703]
Egyébként tök felesleges ennek a szerencsétlennek segíteni! Royka-fobosz-skuló néven 25x kikérte a véleményünk proci, ram, kártya és egyéb hardware vásárlás terén, 25x új gépet akart venni, de nem vett, csak hülyített mindenkit. Van egy kis szar Radeon 9550-es kártyája, meg valami szar celeron 2.4 mellette és ennyi. Majd pont ő fog 22-es LCD-t venni ilyen géphez, meg LCD mellé Xbox360-at ...röhej . Kár minden szóért srácok .

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Vissza

Fórumszabályzat