28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

South Park



Írd ide hozzászólásod:

szbszig
szbszig [33649]
Megnéztem a 12/6-ot és a 12/7-et, és bár volt bennük egy-két vicces jelenet, de alapvetően ezek sem voltak olyan nagyon jók szerintem...

Mindenesetre egy-egy jó kommentet olvastam mindkét részhez, úgyhogy ezt megosztom itt most.

12/6: Ha tetszett, akkor te is biztos csak faszverésre használod az internetet.
12/7: A legrosszabb, amikor a hülyeség lelkesedéssel párosul.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Vissza

Fórumszabályzat