Mindenesetre egy-egy jó kommentet olvastam mindkét részhez, úgyhogy ezt megosztom itt most.
12/6: Ha tetszett, akkor te is biztos csak faszverésre használod az internetet.
12/7: A legrosszabb, amikor a hülyeség lelkesedéssel párosul.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
