28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

S.T.A.L.K.E.R. : Clear Sky



Írd ide hozzászólásod:

padavan
padavan [21647]
Hát szerintem próbáld ki magad is. Ha hazamegyek, én is rááldozok majd egy órát, de az első benyomásom az, hogy ez pont olyan agyonszopatós játék lesz, mint az apja. Abszurdnak és röhejesnek érzem, hogy az AI csak négy-öt fejestől (vagy még többtől) hajlandó összezuhanni, bezzeg ha én kapok kettőt, máris megfekszem. Az még nevetségesebb, hogy hiába lövöm ki messziről egy sniperrel a faluban bóklászó arcok mindegyikét, fél percen belül ott teremnek a helyükben a express klónok. Reggel direkt ezt figyeltem, kilőttem egyet, 10 mp, és már szaladt is a helyére, a levölés helyszínére ugyanaz a fazon. Én ezt szánalmasan szarnak tartom.

A grafot meg direkt széthúztam amennyire csak lehet, ennél feljebb már nem tudom csúsztatni a görgőket.

Elfogadom, hogy a grafikai hiányosságok a béta sajátosságai, de az AI viselkedése szerintem ilyen lesz, vagyos olyan, mint a első STALKER-é. Abból meg én kösz, nem kérek.

(Ja, igen, még valami. A béta egy mocsárba spawnol minket, a közelben egy vaddisznó csorda legelészik. Fél tár kell beléjük, hogy lefejeljék a földet. Golyóálló vaddisznók... Ne már...)

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Gump
Gump [5429]
"Számos forrás szerin mintegy két-három napja szivárgott ki a világhálóra a Clear Sky tavalyi E3-on bemutatott demója."
az egy egy éve készült valami, abból a végleges játékmenetre és AI-ra vonatkozó dolgokat leszűrni kicsit korai szerintem.
igaz, én szerettem a stalkert minden hülyeségével együtt és a linkelt kép hangulata is megfogott.
ja és ez biztos nem teljesen max grafika. mármint nem az, ami a véglegesben lesz, mert az a stukker baromi szarul néz ki, ez már a stalkerben is sokkal jobb textúrát kapott.
padavan
padavan [21647]
E3-as béta:

Még csak egy kis faluba jutottam el. Még mindig nem érdekes, ha fél tár fejlövést adsz az AI-nek. Ellenben ő kettőt ad, és fekszel. Graf szerintem idejétmúlt, én túl sok változást nem láttam, a fényeffekteken láthatóan javítottak. Mindent fullra téve szépen megy. Respawn simán megy még mindig. Messziről, távcsövessel kilövök mindenkit, mire odaérek, simán ott vannak a klónok.

Kiábrándító.

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Vissza

Fórumszabályzat