Szóval ... Igaz hogy nem játszottam annyit ezzel a játékkal, de valamikor el kell kezdeni jobban elmerülni benne, nem igaz?
Te se voltál pár hónap után Diablo májszter. Mellesleg amiket építgettem buildek, egy barbár kivételével mind használt és ajánlott buildek is voltak szal nem hiszem hogy annyira szarul gondolkodnék a játékkal kapcsolatban. Eddig ez a pala tűnik még jónak, a többit meguntam menet közben.A sikerhez vezető út karbantartás miatt zárva.
Valami tipp hogy hogyan erősítsem meg a palát? Amúgy 48. szintű vagyok. Meg vissza szoktam Mephihez járni cucc reményében de nem igazán dobál semmi jót. Apropó ... azt vettem észre hogy ha a mercem nyírja ki akkor még kevesebb jó cucc van. A játékos kariknak alapból nagyobb az esélye a jó cucc talállására? Bocsi a kis novelláért, a segítséget meg előre is köszönöm!