28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Far Cry 2 gépigény (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Indigo
Indigo [1282]
Azt úgy hívják: hype. Bizony, a Crysisnak nagyobb volt a füstje, mint a lángja. Ahhoz képest, hogy sokan világmegváltását vártak tőle, meg hogy új korszakot nyit a játékok történelmében... Hát ebből bizony nem lett semmi, nem csapott meg az új korszak szele
Razor03
Razor03 [14703]
Nincs túl nagy felhajtás. Bezzeg a Crysis ...mennyit fejtegettük a képeket, videókat, gépigényt, sztorit és játékmentet itt a fórumon. Tudom, hogy nem lett világmegváltó siker, de hosszú időn át lázban tartott rengeteg embert, hihetetlen ereje volt, és ez hiányzik a FarCry2-ből. Nem is érdekel senkit a gépigény sem szerintem. Úgy is futni fog...

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Vissza

Fórumszabályzat