28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Far Cry 2 gépigény (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

padavan
padavan [21647]
Hajterminátor, az a baj, hogy az életben nem lesz mérvadó a véleményed semmiről, de vergődsz, mert hátha... Pedig sosem.

A Crysis mint kerülendő játék? Úristen, ez már a legalja... Menjél, jáccál a radeon 1.0-ás kártyáddal passziánszt 5 frameperseccel, addig sem írsz ennyire szánalom hülyeségeket.

ON:

Jónak ígérkezik ez a FC2, nekem bejön az Afrikai környezet, az állítólagos nyiott játéktér, ami állítólagosan hatalmas. Bejön az állítólagos részletes fizika és részecske szimuláció is, no meg az, hogy eddig nem tudunk mutáns szörnyekről.

A gépigény pedig egész haveri, bár nem hinném, hogy a full beállításokhoz elég lenne a hivatalos reccomended.

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

tomcsa4
tomcsa4 [1340]
Szánalmas vagy Razor. Indigo semmi provokatívot nem mondott, sőt még fikázni sem fikázta. Csak egy véleményt írt le (és tényleg nem lett korszakalkotó, sőt kerülendő). Nem is baj, ha nincs hájpolva a Far Cry 2, inkább programozzanak a pofázás helyett.

Igen divat fikázni is a Crysist, de ez Indigo HSZ-ében nincs jelen.

World of Warcraft 2006.01.31-2007.10.08 || only original server (Arathor) || total played: 239 days || Kedvenc játékom

Vissza

Fórumszabályzat