A Crysis mint kerülendő játék?
Úristen, ez már a legalja... Menjél, jáccál a radeon 1.0-ás kártyáddal passziánszt 5 frameperseccel, addig sem írsz ennyire szánalom hülyeségeket.
ON:
Jónak ígérkezik ez a FC2, nekem bejön az Afrikai környezet, az állítólagos nyiott játéktér, ami állítólagosan hatalmas. Bejön az állítólagos részletes fizika és részecske szimuláció is, no meg az, hogy eddig nem tudunk mutáns szörnyekről.
A gépigény pedig egész haveri, bár nem hinném, hogy a full beállításokhoz elég lenne a hivatalos reccomended.
Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg
