28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

S.T.A.L.K.E.R. : Clear Sky



Írd ide hozzászólásod:

froginator
froginator [167]
hát jah.simán megéri az árát ha magyar.de nem tom hogy miért keresi 3-adikán amikor 5-re van kiírva,mert előbb úgyse kerül boltokba.+az oroszt már leis szedheted ingyen a netről.ennyi!
gucci
gucci [497]
Hát igen te nézed rossz helyen.A Ruszkik 08.22-én kiadták már és azt már kis hazánkban is szép számmal használják.Engem nem is érdekel csak a magyar és ha tényleg 7-8 k lesz az ára akkor beszerzem mert annyit simán megér.

Max amit kiadtam eddig játékért PC-n az a COD4 volt 9900Ft, ennél többet én nem áldozok inkább megvárom míg lemegy az ára.Egyes termékeknek szerencsére gyorsan esik az ára lásd The Wicher.
Picmiki
Picmiki [149]
Van vmi hír róla? Érdekes, hogy elvileg 5-én megjelenik, és 3-án még sehol sem látni semmit. Én nézem rossz helyeken? (valszeg...)

Vissza

Fórumszabályzat