28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

S.T.A.L.K.E.R. : Clear Sky



Írd ide hozzászólásod:

gucci
gucci [497]
Tudom ,hogy tölthető de mi értelme oroszul, sokkal jobb lesz magyarul játszani vele.Aki azt a 2 hetet nem bírja ki nyugodtan baszakodjon a törögetéssel és a vele járó bonyodalommal.Sokan szidták a ruszkikat mert nehéz volt elindítani és ha el is indult bugos volt .
froginator
froginator [167]
és én már várom a cod 5-öt is de annak is lesz egy ára,sztem.és jó hogy van aki meg is jeleníti azt hogy imádja a stalkert
Picmiki
Picmiki [149]
Van vmi hír róla? Érdekes, hogy elvileg 5-én megjelenik, és 3-án még sehol sem látni semmit. Én nézem rossz helyeken? (valszeg...)

Vissza

Fórumszabályzat