Amúgy most töröltem a gépemről, nekem nem jött be. Úton útfélen kinyúlok, két lövés és már meghaltam, életet meg alig ad.
De akinek tetszett az első rész, annak tetszeni fog ez is.
Jó szórakozást mindenkinek!
miután mindenki elzavarta a kisköcsögöt a sunyiba, esetleg válaszolhatnátok a kérdésemre... lehet már kapni a játékot? vagy én is kérjem meg apumat, hogy szerezze meg, de nehogy oroszul mert akkor elküldöm a rákosba?