

Hogy ON is legyek: a demóját letöltöttem a játéknak, és egy kérdésem van ezzel kapcsolatban: ott csak meg lehet csinálni a lényt, de fejlődésen keresztül vinni meg hasonlók ugye nem lehetségesek?
Fórum » Beszélgetés a játékokról


lehet valahol allitani ? mert sokkal jobb lenne 