28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Spore



Írd ide hozzászólásod:

sHarris
sHarris [3225]
Och du inte förstår svenska tror jag. Har jag rätt?

Hogy ON is legyek: a demóját letöltöttem a játéknak, és egy kérdésem van ezzel kapcsolatban: ott csak meg lehet csinálni a lényt, de fejlődésen keresztül vinni meg hasonlók ugye nem lehetségesek?
Snow Dog12
Snow Dog12 [1360]
Sved a op-m is es automatikusan svedul van a jatek lehet valahol allitani ? mert sokkal jobb lenne

Vissza

Fórumszabályzat