28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Fable: The Lost Chapters



Írd ide hozzászólásod:

SShark
SShark [2387]
Töredelmesen bevallom, hogy a warezt vittem először végig, mivel a világon sehol sem bírtam felhajtani az az eredetit. Ahogy megjelent a CD Project gondozásában, azonnal újra nekiugrottam, Danny Elfman zenéjéről nem is beszélve... pókember meg ilyenek... Atom!
somesz83
somesz83 [3336]
Hát most már én is várom a kettőt! Komolyan, kevés játékkal vagyok úgy, hogy amikor végigviszem olyan érzés fog el, mintha egy nagyon jó könyvet fejeztem volna be. A Fable belépett ebbe a szűk körbe!
SShark
SShark [2387]
Sosem késő elkezdeni! Én háromszor végigvittem. A harmadiknál már arra gyúrtam, hogy ne kapjak sebhelyeket... Alap és bűn kihagyni. A Fable 2-t is úgy várom „mint a Messiást”!
somesz83
somesz83 [3336]
Hát gyerekek, ma fejeztem be a játékot! Csodálom, hogy ez a game eddig elkerülte a figyelmemet.. Fantasztikus volt...

Vissza

Fórumszabályzat