A tömeges bolygókütyü vételen már is gndolkotam,csak sokáig tarta nagyon,bár lehet érdemes lenne szöszölni vele
Fórum » Beszélgetés a játékokról
A tömeges bolygókütyü vételen már is gndolkotam,csak sokáig tarta nagyon,bár lehet érdemes lenne szöszölni vele
), mert a jelenlegi áron nem igazán éri meg venni belőle. Vagy valami más, de hasonlóan erős fegyvert is szívesen látnék. Gyenge a hadi felhozatal no
A laborok meg... Nem vagyok egy nagy alkotóművész no

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...