28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Spore



Írd ide hozzászólásod:

nazgul
nazgul [599]
Nos,én inkább deffenzív szellemű játékos vagyok,de azért harcolni én is szeretek A tömeges bolygókütyü vételen már is gndolkotam,csak sokáig tarta nagyon,bár lehet érdemes lenne szöszölni vele
Shadowguard
Shadowguard [4577]
Én a magam részéről valami korlátlan antianyagrakétának örülnék inkább(aki szeret harcolni ugye), mert a jelenlegi áron nem igazán éri meg venni belőle. Vagy valami más, de hasonlóan erős fegyvert is szívesen látnék. Gyenge a hadi felhozatal no
A testrészekkel meg csak az a bajom, hogy így is két óra összeszedni az összeset, amit a gép hajlandó megadni. Legalábbis békés úton egy idő után nem adott többet A laborok meg... Nem vagyok egy nagy alkotóművész no
Újrakolonizálás ellen megoldás(baromi drága lenne sajnos): bolygókütyük dögivel
Lehet csak a hecc kedvéért keresek hozzá pénzcheatet és leszedegetem az összes bolygóját.

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...

Vissza

Fórumszabályzat