28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Star Wars: The Old Republic (Előzetes)



Írd ide hozzászólásod:

Tódee
Tódee [2590]
Az EA-nek csak annyi köze van hozzá, hogy a BioWare az ő tulajdonukban van. A Lucasarts fogja kiadni. Ennek ellenére 100%, hogy havidíjas lesz - MINDEN valamirevaló mmo fizetős, szóval tök felesleges ezen siránkozni.

There's only one rule of metal: PLAY IT FUCKIN' LOUD!!!

AstorAnt
AstorAnt [1653]
Nehezen tudok elképzelni egy EA logóval ellátott MMO-t, havi díj nélkül
Bár a remény hal meg utoljára

"Everyone who run, is a VC, everyone who stand still, is a well disciplined VC"

davkar9
davkar9 [11521]
Hát nagyon remélem, hogy nem havidíjas lesz... Mondjuk ilyen grafikával ne nagyon akarják kiadni (jó, ne izzassza meg a gépeket de legyen már egy szint...). Legjobb lett volna ha kiadják szépen a 3. részt, pont az volt a lényege az eddigieknek, hogy megismertük a történetet meg a társakét is. Aki meg barátkozni akar az menjen wowozni. El lett ez rontva. (akkor most gyorsan jelentsék be, hogy a 3. rész 70%-a már kész van csak amellett csinálják ezt a pénzes baromságot.)

Vissza

Fórumszabályzat