28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

fathr
fathr [1]
Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni. Cheatet akarok használni az anno 1701-hez. A kódok megvannak csak nemtudom hogy hol és hogyan kell átnevezni a warehouse-t (raktár). Kérlek segítsetek.
Elölre is köszönöm.

Vissza

Fórumszabályzat