Ha valaki másképp tudja az ossza meg velünk

A Google nem a barátom... Ő a szolgám!
Fórum » Beszélgetés a játékokról

A Google nem a barátom... Ő a szolgám!
Tényleg bazinagy az űr. Örültem, hogy már végre megszereztem a címet. Nincs nagy kedvem tovább bolyongani. Mi a legvége a játéknak? Vagy nincs is vége? Csak tovább lehet tekeregni?hosom.hu legelső ingyenes szuperhős játékoldal