28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Spore



Írd ide hozzászólásod:

olanor
olanor [18]
Úgy értettem hogy a játék soha nem fogja kiírni hogy THE END. De ettől függetlenül ha mindenható vagy mondhatni hogy "kipörgetted". Utánna meghódíthatod még a többi bolygót meg fejlesztheted az űrhajód ha van valami amit kihagytál. De őszintén szólva ennek nem sok értelme van.

Ha valaki másképp tudja az ossza meg velünk

A Google nem a barátom... Ő a szolgám!

Ossua
Ossua [270]
Hát azt veszem észre, hogy nincs még vége. De mikor van? Tényleg bazinagy az űr. Örültem, hogy már végre megszereztem a címet. Nincs nagy kedvem tovább bolyongani. Mi a legvége a játéknak? Vagy nincs is vége? Csak tovább lehet tekeregni?

hosom.hu legelső ingyenes szuperhős játékoldal

Vissza

Fórumszabályzat