Üdv! Ha IDE csatlakozós író kell akkor: NEC 5200A, Pioneer 115D/116D, ASUS 1814. Ha SATA port is van az alaplapodon akkor meg: Pioneer 215D/216D, ASUS 2014
Filléres manapság egy író, szerintem nincs is különbség köztük, ha sokat nyúzod, akkor Pioneer vagy NEC kb. ennyi.
Sziasztok.
Lenne egy kérdésem nagyon nem értek hozzá ezért kérdem.
Annyi lenne az egész hogy mien tipusú Írót vegyek ami persze dual layert is tud irni.
Persze az ár is fontos én kb 5000-10000 ezerig gondolkodom.
Ha ennyiér találok/tok normálisat azt megköszönném.
Elöre is THX