28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Prince of Persia - fény és sötét (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

balays82
balays82 [14276]
Az Ubisoft múlt hónapban kiadott közleménye szerint minden platformon (PC, PS3, XBox360) egységesen december 5-én jelenik meg Európában, bízom benne, hogy ez tényleg így lesz. Bár tekintettel arra, hogy nálunk ez is magyar felirattal jelenik meg, ezért - a BiA:HH és a Far Cry 2 keserű tapasztalataiból kiindulva - nem kizárt, hogy a kivétel éppen kicsiny hazánk lesz, és mi majd tényleg várhatunk rá 1-2 hónapot.
Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
Várjuk már nagyon, csak messze még a megjelenés...legalább is ami a PC verziót illeti. Majdnem 100%-ig biztos vagyok benne, hogy csúszik minimum 2 hónapot.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Vissza

Fórumszabályzat