28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Spore



Írd ide hozzászólásod:

Rikács
Rikács [1]
Sziasztok!
Van egy kis problémám a Spore-ral.Mikor vége a sejtfázisnak és kimennék a szárazföldre akkor a gépem lefagy és a képernyő kék lesz.Aki tud kérem segítsen.Előre is köszönöm!

Vissza

Fórumszabályzat