Nálunk meg 7.30 kor kezdődik a tanítás, és 6.00 kor kelek hogy beérjek, pedig nem lekok messze, midez pesten. Aki pedig késöbb kell annak ne legyen pofája sajnáltatni magát mert nagy mázlista
"I belong to the warrior in whom the old ways have joined the new"