28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Spore



Írd ide hozzászólásod:

Turan6
Turan6 [4]
Sziasztok!
Eljutottam a galaxis közepébe,....szóval aki már eljutott oda az tudja hogy mi történik DE! rátaláltatok az említett helyre (Naptól a harmadik bolygó?)
Szerintem ha azt megtaláljuk akkor még folytatódik a játék..TALÁN.
Aki megtalálta, az írja már le legyen szíves, mert ha senki sem tudja akkor inkább leszedem a progit.

Vissza

Fórumszabályzat