De ha érdekel akkor földi jármű vagy mi készítése közben is az (ismerősömet néztem hogyan játszik) pl nem tudott rendesen betenni egyes darabokat, pedig ügyesen viszi, és pl a "kerekek" is olyan (bocsánat a csúnya kifejezésért!!!) sz... bénán (közben majdnem banánt írok) vannak megcsinálva, hogy belelóg a valamibe, ami fölötte van, (nem vagyok jártas az autókban nem tom mi az) és egyszerűen rossz ránézni.
Tudom hogy erre valaki azt mondja, hogy: "Áááááá!Nem azt kell nézni, hanem a játékélményt!"
De ez az én véleményem.(bocsánat ha ezzel vkit megsértettem, aki szeret ezzel játszani és bocs a sok zárójelért)
Igen bármi de semmi és akkor ja és tudod úgy. Amikor nem akkor is. Kérem kapcsolja ki.