28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Spore



Írd ide hozzászólásod:

cygary
cygary [2745]
Ez mondjuk a nagy formázás miatt van, mivel annyi mindent rakhatsz rá annyi féleképpen ezért ennek külön ,,fizikát'' nem dolgoztak ki, nem is lehetett volna. De ha már az öltöztetésnél járunk zavart hogyha valami nem pont mértani középra raksz, akkor az ,,megduplázza''. Pl lényedre nem rakhatsz akárhova tollat, maszkot követ egyesével csak szimmetrikusan.Hiba! Apróság de zavaró.
Spider man
Spider man [701]
De ha érdekel akkor földi jármű vagy mi készítése közben is az (ismerősömet néztem hogyan játszik) pl nem tudott rendesen betenni egyes darabokat, pedig ügyesen viszi, és pl a "kerekek" is olyan (bocsánat a csúnya kifejezésért!!!) sz... bénán (közben majdnem banánt írok) vannak megcsinálva, hogy belelóg a valamibe, ami fölötte van, (nem vagyok jártas az autókban nem tom mi az) és egyszerűen rossz ránézni.
Tudom hogy erre valaki azt mondja, hogy: "Áááááá!Nem azt kell nézni, hanem a játékélményt!"
De ez az én véleményem.(bocsánat ha ezzel vkit megsértettem, aki szeret ezzel játszani és bocs a sok zárójelért)

Igen bármi de semmi és akkor ja és tudod úgy. Amikor nem akkor is. Kérem kapcsolja ki.

Vissza

Fórumszabályzat