28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

GTA IV elképesztő hibák - megoldások! (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

BigBoy
BigBoy [1135]
Hali, nekem az a gondom, hogy egy idő után elkezd nagyon szaggatni, pedig 9600gt-m van és a klegújabb drivert is felraktam, de mégis. Eredeti a játék!
Valakinek van valami ötlete, hogy mi lehet a gond? Előre is kösz

Vissza

Fórumszabályzat