Ha gondolod, bökj rá, hogy melyik csapatot akarod vezetni, és/vagy hogy inkább sorsolással szórjuk-e ki a jelentkezők között.
@Wing: Wehh, ezer éve!
Na igen, kár érte. De ez, amit most faragunk, annak töredéke se. Ha a P&P már akkor sem ment, akkor ma már próbálkozni sem érdemes olyan nagyvonalú dologgal, potenciál ide vagy oda. 