Ez a suli ahova megyek olyan, hogy kijárod a 4-et és maradhatsz még +2 évet ami azt jelenti, hogy a 2 év után felvételi nélkül fősuli. Jó-jó tom, hogy az nem olyan, mint egy egyetem de kezdésnek FASZA.
Csak jól kell 'szerepelnem'.
"Vae Victis"
Fórum » Nem számítástechnikai témák
"Vae Victis"