28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Hé lurkók! Mindjárt kezdődik az iskola. SULIBA FOGTOK MENNI HEHEHE!



Írd ide hozzászólásod:

K@jmán
K@jmán [474]
De figy
Ez a suli ahova megyek olyan, hogy kijárod a 4-et és maradhatsz még +2 évet ami azt jelenti, hogy a 2 év után felvételi nélkül fősuli. Jó-jó tom, hogy az nem olyan, mint egy egyetem de kezdésnek FASZA.
Csak jól kell 'szerepelnem'.

"Vae Victis"

Vissza

Fórumszabályzat