28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Hé lurkók! Mindjárt kezdődik az iskola. SULIBA FOGTOK MENNI HEHEHE!



Írd ide hozzászólásod:

Raptor
Raptor [2175]
Hehe, jó olvasni a régi, aktív fórumos koromból való hozzászólásomat, hogy mit csináljunk az órán ha unatkozunk! Örülök hogy Pyrogate meg is fogadta ezt, és mára már grafitis lett belőle!
Na asszem hogy visszatérek a fórumba, merthát sok jófej emberke van itt, nemcsak multis játékokban.

Egyébként én most lettem 16 éves, és most lettem 10. évfolyamos, itteni számitás szerint 6. gimis. Még 2 év és jön az érettségi, utánna meg a franc tudja mi. Egy biztos: a mostani év is érdekes lesz, mert 3 tantárgyból mentek el tanárok, magyar német szülés miatt, a matektanárunkat, aki egyben az ofőnk is és úgy néz ki mint egy ősember (komolyan, mi csak medvének hivjuk ) kirúgták, elvileg a sok hiányzása miatt, mert eltört a lába meg mittom én. Pedig csak tavaly jött hozzánk, mert a változatosság kedvéért akkor is lelépett a matektanárunk, aki egyben az ofőnk volt! Ja és hogy fokozzuk az izgalmat: most még német tanárunk sincs, mert a régi elment szülni, és a kijelölt töri/német szakos tanár is leépett, szal most nincs: töri, matek, német irodalom, nyelvtan tanárunk + ofő sincs! Azért ez már LOL. Tavaly mikor az év elején lelépett az ofőnk (egyébként azért mert időközben számtek szakra járt, de itt nem kapott számtek munkát, ezért lelépett) szóval, mikor lelépett 2 hétig nem volt ofőnk, se matek tanárunk! Élveztük is.
Az eddigi kijárt 5 gimi alatt 4 ofőnk volt, most lesz az 5. Na mennyit tippeltek neki, meddig fog maradni? ;-D

"Find out who you really are"

Vissza

Fórumszabályzat