28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Don-kanyar Emlékjáték



Írd ide hozzászólásod:

Pras
Pras [5492]
Hajaj, küzdöttem Sztálin bátyámmal rendesen, az első IV-esemet úgy lőtte ki az erdőben lavírozva, hogy azt sem tudtam, mi történt, egyszerűen csak egyik pillanatról a másikra szétfröccsent a harckocsim. ...aztán rájöttem, de bár ne jöttem volna. Nem volt mit tenni, próbálkoztam óvatosan kirohangálva előről lekötni, imádkozva, hogy a lombok közül ne nagyon tudjon precízen lőni (Ez jórészt valami csoda folytán be is jött), közben ezzel az önfeláldozó hőssel (hja, mert parancsot adtam rá... ) az oldalába kerültem, aztán így valahogy sikerült kioperálni onnan. Nem olyan használhatatlan a hosszúcsövű 75-ös a IV-esen, csak bár ne lenne ennyire papírból... nem mondom, hogy bírjon ki egy 122-est, de azért az valahol kínos, amikor Stuartok kilövik a Panzer IV-eseimet.
Bár mondom, a dologban a leges-legszebb az volt, hogy 200 méterrel hátrébb, tökéletes takarásban ott szerencsétlenkedett egy immobile Párducom kötésig a sárban...
konrad
konrad [13085]
Huha srácok, míg hazaértem a melóból, Ti aztán jól összeszedtétek a rusnyábnál rusnyább dögöket. Szerintem még menjünk vissza egy kicsit az időben, hátha találunk valami őskori, kőből készült monsztermammutot, ami pattintott kővel tüzelt!

Pras! A PZIV-el telibeverted a JS-t??? Anemsemmi...látom jól le is fittyent a kis lövegtornya! A csúcs az a 0:08-as épület telibekapás.

Csirkee! Nem írtad hogy melyik Tigrist kedveled?! I-es vagy a King? Nekem az egyes kimondottan nem jön be, a 2-es szép vonalvezetésű, de az is egy dromedár állat! A Pras által belinkelt JagdPanther is szép alkotás.

LM! Az M26 Pörsing már egy hete ott vigyorog a melóhelyes gépem hátterébe, a kollégák igen furcsán is néznek rám, hogy bahamabícses giccs a háttérképem!

Vissza

Fórumszabályzat