28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Hé lurkók! Mindjárt kezdődik az iskola. SULIBA FOGTOK MENNI HEHEHE!



Írd ide hozzászólásod:

J. Dávid
J. Dávid [6295]
Pff...király.
Csak azért mert szerintem Én nem vagyok képes 4,5ös átlagra.
És kb. emnnyi 1 tanév? 200-300E?
HTB
HTB [4144]
J.Dávid : a fizetos egyetemnel,full hulye aze ne is legyel,de nem kell olyan jo eredmeny,mint 1 nem fizetosnel,viszont az ottani diplomat(fizetos 1etem) nem mindehol fogadjak el!

Just another freak in the freak kingdom

J. Dávid
J. Dávid [6295]
De az!

Egyébként egyetemmel kapcsolatban nekem is lenne kérdésem: A fizetős egyetemeknél mivan? Ott is kell az 5-ös? Vagy ott full hülye is lehetsz,csak ad a pénzt?
HTB
HTB [4144]
hm Reapest,erdekeseket mondtal;en pl jogra szeretnek menni majd,ami telleg elegge tul van telitve...max elmegyek fizetos egyetemre,s majd a haverom,aki kozgazra megy(szeretne) kftjnel mig o sikkaszt,en majd elintezem a jogi reszet ;>>>
hat nem 1 fantasztikus eletcel?

Just another freak in the freak kingdom

Vissza

Fórumszabályzat