J. Dávid és HTB: Jah! Hogy Ti ilyenekről beszéltek! 200-300E? Micsoda? Mondjuk azt, hogy dollár vagy font és akkor rendben is lennénk (asszem). Akkor minőséget nyújtanak, viszont évközben így is kieshetsz. Ráadásul lehet, hogy most keverek valamit, ugyanis az is lehetséges, hogy még ebben az esetben is elkell egy jó jegy a gimi végén (viszont akkoe ez tényleg az lesz, hogy mész künnfődre tanulni).
Persze vannak más utak is. Pl. ha jól tanulsz és baptista vagy akkor a helyi baptista közösség ki tud lökni az amcsi közösséghez, aminek meg vannak kapcsolatai az MIT-n....
