Amúgy mesterlövész lettem volna, félek az ellentől!
Esetleg a támogató gyalogság ti. vmi nehézgéppuskás szerepben tudtam volna elképzelni magam.A kibaszás társas játék, sose feledd.
Fórum » Egyéb számítástechnikai témák
Esetleg a támogató gyalogság ti. vmi nehézgéppuskás szerepben tudtam volna elképzelni magam.A kibaszás társas játék, sose feledd.