28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Don-kanyar Emlékjáték



Írd ide hozzászólásod:

LordMatteo
LordMatteo [29425]
Ááá, nen fogjátok elhinni mit álmodtam! Azt, hogy katona vagyok, és egy rohadt Mosin-Naganttal védekezem a rám törő németek ellen, persze bedaráltak minket (többen voltunk, majdnem 50-en - a szerk.), és meghaltam - furcsa módon egy rám dőlő fatörzstől, ami addig ott sem volt - Csirke bajtárs hangja szólt az égből, mint vmi isteni szózat: "Nesze LM, kellett Neked felmentő sereget kapnod, most b*szhatjuk az erősítést, köszi!"

Amúgy mesterlövész lettem volna, félek az ellentől! Esetleg a támogató gyalogság ti. vmi nehézgéppuskás szerepben tudtam volna elképzelni magam.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Vissza

Fórumszabályzat