,,Happiness is only real when shared."
Fórum » Egyéb számítástechnikai témák
Don-kanyar Emlékjáték
A jelenlegi poziciójából milyen rálátási viszonyai vannak a célpontra?
A parancsokhoz:
Érdemes olykor-olykor visszanézni az #1 hsz. 'parancsok' szakaszára, mert gyanítom, hogy még ötletet is adhat. Többet nem fűzök a dologhoz, hiszen megígértem
Illetve: főleg a lövegekre és a bunkerekre vonatkozik ez: Így, ha ezzel ellentétes parancsot nem kapnak, önállóan tüzet fognak nyitni a legkedvezőbb VAGY legveszélyesebb célpontra, ami nem feltétlenül jó!
@vortób: A Toldi jelenti, hogy csak a [i]nyílt terepen[i] a erdőt megkerülve tud a gyalogság vonalához zárkózni. Így is végrehajtsa a parancsot? A "lőjön a harckocsikra" tökéletesen megvalósítható, a mozgás a "vadászattal" lesz megoldva.
A géppuskafészekben helyet foglal a személyzet, fedezékként ezért nem használható, de ugyanezért a géppuska "gyári alapból" üzemképes.
@LM: Minden tiszta, a harckocsik a bokrokból kijövet "Hunt"-tal mozognak majd. Még annyit, hogy mennyire siessenek? Futás, mint az állat (...és kifáradnak, illetve elszakadnak a harckocsiktól, de hamar odaérnek), vagy normál menet?
@konrad: A kérdés felvetődése nagyon jó! Támadás előtt állnak... vajon miért álltak meg?
Játéktechnikailag Csirkee magyarázata helytálló, de igazából nem csak az a helyzet.
@Martin: Minden megvalósítható. Látom, konradot támogatod meg.
A harckocsi a "vadászat"-tal mozog majd (ha így gondolod jónak), ez lassú haladást jelent, és megáll minden ellenséges páncélos célnál, amíg le nem küzdi / le nem küzdik őt ^^ A kérdés ezen kívül még annyi, hogy ha a páncélos így oké, akkor a gyalogság milyen sebességgel haladjon? (A hó viszonylag mély.)
Érdemes olykor-olykor visszanézni az #1 hsz. 'parancsok' szakaszára, mert gyanítom, hogy még ötletet is adhat. Többet nem fűzök a dologhoz, hiszen megígértem
Illetve: főleg a lövegekre és a bunkerekre vonatkozik ez: Így, ha ezzel ellentétes parancsot nem kapnak, önállóan tüzet fognak nyitni a legkedvezőbb VAGY legveszélyesebb célpontra, ami nem feltétlenül jó!
@vortób: A Toldi jelenti, hogy csak a [i]nyílt terepen[i] a erdőt megkerülve tud a gyalogság vonalához zárkózni. Így is végrehajtsa a parancsot? A "lőjön a harckocsikra" tökéletesen megvalósítható, a mozgás a "vadászattal" lesz megoldva.
A géppuskafészekben helyet foglal a személyzet, fedezékként ezért nem használható, de ugyanezért a géppuska "gyári alapból" üzemképes.
@LM: Minden tiszta, a harckocsik a bokrokból kijövet "Hunt"-tal mozognak majd. Még annyit, hogy mennyire siessenek? Futás, mint az állat (...és kifáradnak, illetve elszakadnak a harckocsiktól, de hamar odaérnek), vagy normál menet?
@konrad: A kérdés felvetődése nagyon jó! Támadás előtt állnak... vajon miért álltak meg?
Játéktechnikailag Csirkee magyarázata helytálló, de igazából nem csak az a helyzet.
@Martin: Minden megvalósítható. Látom, konradot támogatod meg.
A harckocsi a "vadászat"-tal mozog majd (ha így gondolod jónak), ez lassú haladást jelent, és megáll minden ellenséges páncélos célnál, amíg le nem küzdi / le nem küzdik őt ^^ A kérdés ezen kívül még annyi, hogy ha a páncélos így oké, akkor a gyalogság milyen sebességgel haladjon? (A hó viszonylag mély.)Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 14:07
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [9]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]