Ez a szárny-támogatás jó ötlet, főleg, hogy szemben ott vigyorognak a muszka páncélosok!
Martin: mivel mély a hó, szerintem a gyalogságot ne futtasd, mert hamar elfáradnak! Remélem a harckocsid nem fog megsüllyedni!!! Hajrá kamerad!

Fórum » Egyéb számítástechnikai témák
Ez a szárny-támogatás jó ötlet, főleg, hogy szemben ott vigyorognak a muszka páncélosok!
