28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Don-kanyar Emlékjáték



Írd ide hozzászólásod:

konrad
konrad [13085]
Isten áldja meg Martin bajtit: így már nem fogom magányosan érezni magamat! Ez a szárny-támogatás jó ötlet, főleg, hogy szemben ott vigyorognak a muszka páncélosok!

Martin: mivel mély a hó, szerintem a gyalogságot ne futtasd, mert hamar elfáradnak! Remélem a harckocsid nem fog megsüllyedni!!! Hajrá kamerad!

Vissza

Fórumszabályzat