28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Hé lurkók! Mindjárt kezdődik az iskola. SULIBA FOGTOK MENNI HEHEHE!



Írd ide hozzászólásod:

J. Dávid
J. Dávid [6295]
Szerintem Reapest Te elírtál valamit....
Ugyanis 200.000 dollár az magyar pénzben (275Ft-al számolva) = 55.000.000 Ft!
Ennyit épeszű ember nem fizett ki egyetemért...na jó a kőgazdagok talán.
Egyébként Én régebben megnéztem a külföldi tanulást és kb. 3-5Millió között van 1 tanév.
Reapest
Reapest [3313]
J. Dávid és HTB: Jah! Hogy Ti ilyenekről beszéltek! 200-300E? Micsoda? Mondjuk azt, hogy dollár vagy font és akkor rendben is lennénk (asszem). Akkor minőséget nyújtanak, viszont évközben így is kieshetsz. Ráadásul lehet, hogy most keverek valamit, ugyanis az is lehetséges, hogy még ebben az esetben is elkell egy jó jegy a gimi végén (viszont akkoe ez tényleg az lesz, hogy mész künnfődre tanulni).

Persze vannak más utak is. Pl. ha jól tanulsz és baptista vagy akkor a helyi baptista közösség ki tud lökni az amcsi közösséghez, aminek meg vannak kapcsolatai az MIT-n....

Vissza

Fórumszabályzat