28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

Kemloth
Kemloth [3310]
Sziasztok

Igazából én tanácsot szeretnék kérni, mert szeretném felújítani a gépem kicsit jövőre, és nem tudom, egyáltalán mibőlk kell új, és zokból mit vegyek.

Processzor mindenképp kéne új, most egy AMD Athlon 64 X2 4200+ van 2,2,Ghz-cel. Mi legyen az új? Én kinéztem egy AMD Athlon 62 X2 6400+ot. Az jó lesz???

Videókártyám Ati radeon X1950 Pro 512MB-tal. Kell új?? Ha már felújítok, akkor jó lenne egyben és jó időre letudni, szóval ha "hát, még épp jó ez", vagy ilyesmi, akkor kérlek mondjátok, h mit vegyek helyette!!!
Van 2Gb RAM om. Vegyek?? (mennyit?)

Hangkártya SoundMAX HD Audio.Mi legyen?

Ha van valami, amiből kéne új, és nem írtam, vagy fontos, és nem írtam, akkor azt is írjátok meg!

Előre is kösz a segítséget, és boldog karácsonyt, meg újévet, meg minden jót!!!

Vissza

Fórumszabályzat