28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

Kemloth
Kemloth [3310]
kösz!
Nem kötekedésből, cska érdeklődésből kérdem, de miért ne vegyek 6400+-t??
Na most Wikipédián az van, hogy az AM2 socket és az AM2+ socket kompatibilis egymással. Tehát akkor ha az Asus M2N-SLI Deluxe alaplapomon AM2 van, akkor használhatok vele mondjuk AMD PHENOM X4 QUAD 9950-et????!! Mert ha igen, akkor az lesz.


a_Mano
a_Mano [218]
putymi:
öhmm... eredeti a játék? csak mert nálam alig jobb vason tökéletesen fut... Esetleg a vga lehet necces a ddr2 miatt, de azt kompenzálnia kellene, h giga van belőle...

Kemloth:
Jövőre semmiképp se vegyél 6400+ -t. ha socket am2+os a lapod akkor vmi komolyabb (4magos) phenomot megteszi, de ha nem akkor szvsz megéri intelre váltani, vagy kivárni a phenom2őt. Én a vga-t is cserélném, most egy 4850 szvsz a legjobb választás (ár/érték arány)
a ram ha xp-t használsz elég, vista esetén esetleg kellhet a több.

Az analizáló elme élveboncolja az érzelmeket.

Vissza

Fórumszabályzat